1397/12/1 چهارشنبه

گروه محصولات

تازه های نشر

اخبار

دستورالعمل آماده‌سازی کتاب

دستورالعمل آماده‌سازی کتاب
ليست نمايندگی‌ها

ليست نمايندگی‌ها

ارسال رایگان کتاب با پست برای خریدهای 50.000 تومان و بیشتر 

توسعه پایدار پیراشهری نیاز کلان‌شهر است -1397/11/10 چهارشنبه 06:13 ق.ظ
توسعه پایدار پیراشهری نیاز کلان‌شهر است به عقیده نویسندگان کتاب «توسعه پایدار پیراشهری» سرنوشت نواحی شهری و کلان‌شهری با نواحی پیراشهری به یکدیگر گره خورده‌اند و دغدغه‌های توسعه پایدار و پیگیری اهداف آن در نواحی پبراشهری به یکی از عمده‌ترین مسئولیت‌های برنامه‌ریزان شهری تبدیل شده است
اطلاعات بيشتر
سرزمین غول‌آسای روسیه از پطرکبیر تا لنین و از استالین تا پوتین -1397/11/9 سه شنبه 05:42 ق.ظ
سرزمین غول‌آسای روسیه از پطرکبیر تا لنین و از استالین تا پوتین روسیه از پطرکبیر تا لنین و از استالین تا پوتین سرزمین غول‌آسایی بوده است که با تضادها، تناقض‌ها، ناآرامی و آشوب‌های بسیاری روبه‌رو شده است. کتاب «تاریخ روسیه» تلاش می‌کند برای رویکردی مبتنی بر تاریخ اجتماعی مطالعه‌ای عمیق درباره این تضادها و تناقض‌ها ارائه دهد.
اطلاعات بيشتر
چرا فقه سلفی بر سرزمین‌های اسلامی سایه افکنده است؟ -1397/11/6 شنبه 08:25 ق.ظ
چرا فقه سلفی بر سرزمین‌های اسلامی سایه افکنده است؟ کتاب «جریان‌شناسی تاریخی فقه سلفی»، ضمن تبیین مبانی، دیدگاه‌های فقهی، عوامل پیدایش و سیر تطور و تحول سلفیه از زمان پیدایش تا روزگار کنونی، درصدد پاسخ دادن به این پرسش اساسی است که سلفیه به راستی چیست که این‌گونه بر سرزمین‌های اسلامی سایه افکنده است؟
اطلاعات بيشتر
زینب بانوی قهرمان کربلا با ترجمه‌ رسای جعفر شهیدی -1397/10/24 دوشنبه 07:09 ق.ظ
زینب بانوی قهرمان کربلا با ترجمه‌ رسای جعفر شهیدی پروین بهارزاده؛ عضو هیات علمی گروه علوم قرآن و حدیث دانشگاه الزهراء، کتاب «زینب بانوی قهرمان کربلا» با ترجمه‌ روان و رسای سید جعفر شهیدی را برای مطالعه پیشنهاد داد.
اطلاعات بيشتر